Xhensila “hot mami”, me poza të nxehta nga Miami

Përveç që është këngëtare mjaftë e talentuar, si dhe bashkëshorte e nënë e përkushtuar ndaj familjes së saj, Xhensila me imazhet e fundit dëshmoi që është edhe një mami super se ksi.
Ajo postoj disa imazhe nga pushimet në Miami, duke vënë në fokus bukurinë e saj, shkruan Indeksonline.

Me një fustan të shkurtër, ajo ekspozoi këmbët e gjata si dhe

Leave a Reply

Your email address will not be published.