XHENSILA MYRTEZAJ DHE MAJLINDA ZEKA BËJNË “XING” ME FUSTAN TË NJEJTË, POR CILËS PO I RRIN ME BUKUR?

Shpesh herë ndodh që vajzat e ekranit të bejne xing me njëra-tjetrën përsa i përket veshjes.

Së fundmi ishte rradha e dy bukurosheve shqiptare, Xhensila Myrtezaj dhe Majlinda Krasniqi, ish-partnerja dhe nëna e djalit të Majk.

Ishte kjo e fundit ajo që na e tregoi e para këtë “look” që ia pamë së fundmi këngëtares së njohur, Xhensilës më poshtë mund të shihni fotot me fustanin që të dyja vajzat i tregon mjaft stil.

Cila nga vajzat duket më bukur nuk mund ta themi ne, por mund ta gjyk oni vetë ju!/afterparty.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published.