Xhensila Myrtezaj pro vokon në fotot e fundit, nxjerrë jasht..

Ajo merr vëmendje të madhe në çdo paraqitje të saj por jo vetëm, shkruan “Kosovarja”.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy në profilin e saj në Instagram janë disa foto të këngëtares ku momentalisht ndodhet në Miami, bashkë me bashkëshortin dhe vajzën e tyre Ajkën.

Në njërën prej fotove Xhensila shihet mjaft pro vokuese, duke e vënë në pah gjok sin. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.