Yllka me burrin e saj tentojnë të put hen, çfarë ju ndodhi

Yllka Kuqi me të shoqin e kanë të pamundur të puthen.

Yllka Kuqi sapo i ka dhënë dritën e gjelbër projektit të ri muzikor, që këtë herë është një bashkëpunim mes saj dhe këngëtarit Durim Malaj.

Dyshja, kanë prezantuar të vizualizuar këngën me titull “Nona”, këngë kjo e rrymës turbo-folk.

Leave a Reply

Your email address will not be published.