Zanfina Ismaili Tregon Se Pse U Tërhoq Nga Jeta Publike

Që katër vite e distancuar nga showbizi e jeta publike, Zanfina Ismaili: Tani bëj një jetë të thjeshtë.

Ajo ka kohë që ka bërë një shkëputje nga muzika e po ashtu edhe nga showbizi shqiptar.

Fjala është për këngëtaren e njohur të skenës, Zanfina Ismaili, e cila u distancua nga estrada për më shumë se katër vite.

E njëjta pavarësisht kësaj po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale dhe së fundmi u ka dhënë një mundësi fansave të pyesin më shumë rreth jetës e karrierës profesionale.

E pyetur se nga është hu mbur, Ismaili nuk ka ngurruar të përgjigjet duke thënë se tani po bën një jetë të thjeshtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.