Zanfina Ismaili zbulon arsyen se pse u largua nga jeta publike!

Që katër vite e distancuar nga showbizi e jeta publike, Zanfina Ismaili: Tani bëj një jetë të thjeshtë.Ajo ka kohë që ka bërë një shkëputje nga muzika e po ashtu edhe nga showbizi shqiptar.

Fjala është për këngëtaren e njohur të skenës, Zanfina Ismaili, e cila u distancua nga estrada për më shumë se katër vite.

E njëjta pavarësisht kësaj po vazhdon të jetë aktive në rr jete soc iale dhe së fundmi u ka dhënë një mundësi fansave të pyesin më shumë rreth jetës e karrierës profesionale.E pyetur se nga është humbur, Ismaili nuk ka ngurruar të përgjigjet duke thënë se tani po bën një jetë të thjeshtë.“Faleminderit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.