Zbulohet gjinia e bebes së Ermirës dhe Arianit

Djalë apo vajzë? Zbulohet gjinia e bebes së Ermirës dhe Arianit.

Reperi Arian Agushi dhe bashkëshortja e tij Ermira, po bëhen prindër për herë të dytë.

Lajmin e ka konfirmuar vet Goldi dje në një paraqitje në televizionin publik.

Leave a Reply

Your email address will not be published.