ZBULOHET I DASHURI I BEATRIX RAMOSAJ, AI PUBLIKON FOTON SË BASHKU

Është më shumë aktive në jetën private se atë personale.
E nga privatja e Beatrix Ramosaj, siç duket kemi të reja:

“Ajo është në lidhje dashurie”.
I dashuri i saj është nga Prishtina, një bloger që quhet Erris Veliu.
Errisi në Instagram në profil ka hedhur foton ku shihet bashkë me këngëtaren, derisa ai është pa rroba në pjesën e sipërme të trupit dhe tatuazhet që ka e identifikojnë më lehtë.

Urime çiftit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.