ZBULOHET I DASHURI I MOTRËS SË AFËRDITA DRESHAJT

Motra e këngëtarës Afërdita Dreshaj, Jehona, nuk është figurë publike por në rrjete sociale ajo është e famshme.

Ajo ka shumë ndjekës të cilët interesohen për jetën e saj private.
Së fundmi, ajo ka zhvilluar një pyetësor me fansat e saj, ku ajo u pyet për të dashurin e saj.

Jehona zbuloi shumë pak nga ai dhe ngjalli dyshime akoma më shumë tek fansat e saj për identitetin e tij./GazetaBlic/

Leave a Reply

Your email address will not be published.