Zhade M artohet, Kaq Bukur Po I Rri Velloja E Bardhë

Ani pse kanë kaluar mbi 20 vite që nga transmetimi i kësaj telenovele, ajo vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.
Duket se së fundmi ajo po martohet me të dashurin e saj, producentin dhe artistin, Leonardo Nogueira.

Ka qenë vetë Zhadje që ka ndarë me publikun një foto ku shihet me vello të bardhë.
Kaq bukur po duket ajo ani pse është 45 vjeçe. Kujtojmë se Zhade nga ma rtesat e para ka tre fëmijë. /O R A info/

Leave a Reply

Your email address will not be published.