Zhades Iu Ka Bërë Djali Për M artesë, Ai Është “Kopja” E Lukasit

Giovana Antonelli, është një aktore braziliane shumë e njohur.

E te publiku shqiptarë u bë e njohur dhe e dashur me rolin e Zhades në serialin Kloni, që u transmetuar 20 vite më parë, shkruan ORAinfo.

Duke qenë se ka kaluar shumë kohë e gjatë që na publikimi i serialit, padyshim që edhe personazhet që kanë marrë pjesë në atë projekt kanë ndryshuar shumë.

Madje, Zhadës i ka rritur shumë djali, Pietro Antonelli Benício, që erdhi nga romanca që aktorja e kishte me aktorin e njohur, Murilo Benicio, që në serial e interpretoi rolin e Lukasit.

Pietro, tashmë është 16 vjeçar dhe duket se është shumë i lumtur në krah të nënës së tij./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.